Toggle navigation
Sport w III LO we Wrocławiu
Strona Główna
UKS Znicz
O nas
Władze
Statut Uczniowskiego Klubu Sportowego
Memoriał Im Janusza Kozłowskiego
Osiągnięcia
Osiągnięcia LO III 2023/2024
Dyscypliny
Piłka nożna
Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Dziewcząt 2023/24
Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej chłopców 2023/24
Puchar Szkoły w Piłce Nożnej chłopców 2024
Archiwum
Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej dziewcząt 2022/2023
Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Chłopców 2022/23
Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Dziewcząt 2021/21
Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej chłopców 2021/2022
Klasyfikacja Strzelców
Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej chłopców 2020/2021
Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej dziewcząt 2020/21
Mistrzostwa Szkoły w piłce Nożnej Dziewcząt 2019/2020
Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej chłopców 2019/2020
Król strzelców 2019/2020 (chłopcy)
Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej chłopców 2018/2019
Mistrzostwa szkoły w Piłce Nożnej dziewcząt 2018/2019
Puchar szkoły w Piłce Nożnej chłopcy 2018/2019
Piłka koszykowa
Mistrzostwa Szkoły w Koszykówce dziewcząt 2023/24
Mistrzostwa Szkoły w Koszykówce Chłopców 2023/24
Puchar szkoły w koszykówce chłopców 23/24
Archiwum
Mistrzostwa szkoły w koszykówce dziewcząt 2022/23
Mistrzostwa szkoły w koszykówce chłopców 2022/2023
Puchar szkoły w koszykówce chłopców 2022/2023
Mistrzostwa szkoły w koszykówce chłopców 2021/2022
Mistrzostwa szkoły w koszykówce dziewcząt 2021/2022
Mistrzostwa szkoły w koszykówce dziewcząt 2020/2021
Mistrzostwa Szkoły w Koszykówce Dziewcząt 2019/2020
Mistrzostwa szkoły w piłce koszykowej chłopców 2019/2020
Ranking Strzelców Koszykówka 2019/2020
Mistrzostwa szkoły w piłce koszykowej chłopców 2018/2019
Mistrzostwa szkoły w piłce koszykowej dziewcząt 2018/2019
Piłka siatkowa
Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej Dziewcząt 2023/24
Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej Chłopców 2023/24
Puchar szkoły w piłce siatkowej chłopców 23/24
Archiwum
Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej Dziewcząt 2022/2023
Puchar Szkoły w piłce siatkowej chłopców 2022/23
Mistrzostwa szkoły w piłce siatkowej dziewcząt 2021/2022
Mistrzostwa szkoły 2021/2022 w piłce siatkowej chłopców
Mistrzostwa szkoły w piłce siatkowej chłopców 2020/21
Mistrzostwa szkoły w piłce siatkowej dziewcząt 2020/2021
Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej Dziewcząt 2019/2020
Mistrzostwa szkoły w piłce siatkowej chłopców 2019/2020
Puchar szkoły w piłce siatkowej chłopców 2018/2019
Puchar szkoły w piłce siatkowej dziewcząt 2018/2019
Piłka ręczna
Mistrzostwa Szkoły w piłce ręcznej chłopców 2023/2024
Archiwum
Mistrzostwa Szkoły w piłce ręcznej chłopców 22/23
Puchar Szkoły w piłce ręcznej chłopców 2019/20
Mistrzostwa Szkoły w piłce ręcznej dziewcząt 2021/2022
Puchar szkoły w piłce ręcznej chłopców 2018/2019
Lekkoatletyka
Biegi przełajowe
Mistrzostwa Szkoły w biegach przełajowych dziewcząt 23/24
Mistrzostwa Szkoły w biegach przełajowych chłopców 23/24
Archiwum
Mistrzostwa szkoły w biegach przełajowych dziewcząt 2022/23
Mistrzostwa szkoły w biegach przełajowych chłopców 2022/23
Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych Dziewcząt 2021/22
Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych Chłopców 2021/22
Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych Dziewcząt 2020/21
Mistrzostwa Szkoły w Biegach przełajowych Chłopców 2020/21
Mistrzostwa szkoły w biegach przełajowych dziewcząt 2018/2019
Mistrzostwa szkoły w biegach przełajowych chłopców 2018/2019
Pływanie
Mistrzostwa Szkoły w pływaniu dziewcząt 2023/2024
Mistrzostwa Szkoły w pływaniu chłopców 2023/2024
Archiwum
Mistrzostwa Szkoły w pływaniu dziewcząt 2022/2023
Mistrzostwa Szkoły w pływaniu chłopców 2022/2023
Mistrzostwa Szkoły w pływaniu chłopców 2021/2022
Mistrzostwa Szkoły w pływaniu dziewcząt 2021/2022
Mistrzostwa Szkoły w pływaniu chłopców 2020
Mistrzostwa Szkoły w pływaniu dziewcząt 2020
Mistrzostwa szkoły w pływaniu chłopców 2018/2019
Mistrzostwa szkoły w pływaniu dziewcząt 2018/2019
Badminton
Mistrzostwa szkoły w badmintonie chłopców 2023/24
Mistrzostwa Szkoły w Badmintonie dziewcząt 2023/24
Archiwum
Mistrzostwa Szkoły w Badmintonie Dziewcząt 22/23
Mistrzostwa Szkoły w Badmintonie Chłopców 22/23
Mistrzostwa szkoły w badmintonie dziewcząt 2021/22
Mistrzostwa szkoły w badmintonie chłopców 2021/22
Mistrzostwa Szkoły w Badmintonie Chłopców 2020/2021
Mistrzostwa Szkoły w badmintonie dziewcząt 2020/21
Mistrzostwa szkoły chłopców w badmintonie 2019/20
Mistrzostwa Szkoły w Badmintonie Dziewcząt 2019/2020
Mistrzostwa szkoły w badmintonie – gra pojedyncza chłopców 2018/2019
Mistrzostwa szkoły w badmintonie – gra pojedyncza dziewcząt 2018/2019
Tenis stołowy
Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym dziewcząt 2023/24
Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym chłopców 2023/24
Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym chłopców gra podwójna 2023/24
Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym gra mieszana 20023/24
Archiwum
Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym chłopców 2022/23
Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym dziewcząt 2022 / 23
Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym dziewcząt 2021/2022
Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym chłopców 2021/22
Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Dziewcząt 2019/20
Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym – gra pojedyncza chłopców 2018/2019
Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym – gra pojedyncza dziewcząt 2018/19
Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym – gra podwójna chłopców 2018/2019
Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym – gra podwójna dziewcząt 2018/2019
Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym – gra mieszana 2018/2019
Ringo
Mistrzostwa Szkoły w Ringo Chłopców 23/24
Mistrzostwa szkoły w ringo dziewcząt 2023/2024
Archiwum
Mistrzostwa Szkoły w Ringo Dziewcząt 22/23
Mistrzostwa Szkoły w ringo chłopców 2022/23
Mistrzostwa Szkoły w Ringo Dziewcząt 2021/22
Mistrzostwa szkoły w ringo dziewcząt 2019/20
Mistrzostwa szkoły w ringo – gra pojedyncza dziewcząt 2018/2019
Mistrzostwa szkoły w ringo – gra potrójna dziewczęta 2018/2019
Sporty zimowe
Mistrzostwa Szkoły w Snowboardzie 2023
Mistrzostwa Szkoły w Narciarstwie Alpejskim 2023
Mistrzostwa Szkoły w Short Tracku Dziewcząt 2023
Mistrzostwa Szkoły w Short-Tracku chłopców 2023
Mistrzostwa szkoły w Short Tracku 2020
Mistrzostwa Szkoły w snowboardzie 2020
Mistrzostwa Szkoły w narciarstwie alpejskim 2020
Współzawodnictwo Klas
Regulamin Współzawodnictwa Szkolnych Igrzysk Sportowych
Regulamin Rozgrywek Szkolnych Igrzysk Sportowych
Sportowiec roku
Kalendarz SIS 2023/2024
Mistrzowie Szkoły
Najlepszy Sportowiec
Sędziowanie
MOS I MSS
Piłka siatkowa 2023/24
Piłka nożna 2023/24
Piłka koszykowa 2023/24
Piłka ręczna 2022/23
Przepisy
Przepisy piłka koszykowa
Przepisy piłka nożna
Przepisy piłka ręczna
Galeria
Treningi
Wydarzenia
Kontakt
Wczytaj widok.
Nawigacja Widoków
Wydarzenie Views Navigation
List
List
Month
Dzisiaj
Nadchodzące
Nadchodzące
Wybierz datę.
maj 2024
czw.
16
16 maja, 14:40
-
15:30
MS w koszykówce dziewcząt 2D – 1D/1c
czw.
16
16 maja, 15:30
-
16:30
MS w piłce ręcznej chłopców 3C – 1B/E
pt.
17
17 maja, 10:50
-
11:45
MS w piłce nożnej chłopców 4C -3C
pt.
17
17 maja, 13:40
-
14:30
MS w piłce nożnej dziewcząt 3B – 2A sędz.
pt.
17
17 maja, 14:40
-
15:30
MS w piłce siatkowej dziewcząt 3E – 1A/C
Poprzednie
Wydarzenia
Dzisiaj
Następne
Wydarzenia
Zasubskrybuj kalendarz
Google Calendar
iCalendar
Outlook 365
Outlook Live
Export .ics file
Export Outlook .ics file
Nadchodzące wydarzenia
maj
16
14:40
-
15:30
MS w koszykówce dziewcząt 2D – 1D/1c
maj
16
15:30
-
16:30
MS w piłce ręcznej chłopców 3C – 1B/E
maj
17
10:50
-
11:45
MS w piłce nożnej chłopców 4C -3C
maj
17
13:40
-
14:30
MS w piłce nożnej dziewcząt 3B – 2A sędz.
maj
17
14:40
-
15:30
MS w piłce siatkowej dziewcząt 3E – 1A/C
Zobacz kalendarz
Facebook
Dla wtajemniczonych
Zaloguj
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda