Piłka siatkowa 2019/2020

L. P.

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

KANDYDAT NA MOS

MOS

KANDYDAT NA MSS

MSS

1.  Ewa Gospodarek 1Ap x   x  
2.  Jakub Lizurej  1Ap x   x  
3.  Maja Frankowska 1Ap x   x  
4.  Karolina Kurdek 1Ap x      
5.  Dominika Agaciak 1Ag x      
6.  Michał Chawar 1Ag x   x  
7.  Oliwia Pruchniewska 1Bp x      
8.  Piotr Rosus 1Bp x      
9.  Weronika Biernat 1Bp x      
10.  Hanna Biernacka 1Bp x      
11.  Marcin Mleczak 1Bp x   x  
12.  Miłosz Krzonkalla 1Bg x   x  
13.  Helena Krzychała 1Bg  x      
14.  Aleksandra Wachowska 1Bg  x      
15.  Ewa Staszak 1Bg x   x  
16.  Kacper Faliński  1Cp x   x  
17.  Paweł Janas 1Cg x   x  
18.  Martyna Dziubańska 1Cg x      
19.  Wojciech Król 1Cg x   x  
20.  Małgorzata Galińska 1Cg x      
21.  Filip Mądry  1Dp x   x  
22.  Tymoteusz Sawicz 1Dp x   x  
23.  Jakub Wilczyński  1Dp  x      
24.  Iga Sigurska 1Dp x   x  
25.  Franciszek Jaremkiewicz 1Dp x      
26.  Kacper Kuchciński 1Dp x    
27.  Kajetan Korwin Kijuć 1Dp x      
28.  Milena Pietrzyk 1Dg x   x  
29. Wojciech Zieliński 1Dg x      
30. Sławomir Kasemberg 2A X      
31. Julia Wołk-Łaniewska 2A X   X  
32. Mateusz Michalski 2A X      
33. Mateusz Padarz 2A X      
34. Karolina Kocik 2B X   X  
35. Lena Frankowska 2B X      
36. Michał Kątnik 2B X      
37. Aleksandra Sośnierz 2B X      
38. Adam Korta 2C X   X  
39. Mikołaj Rusiecki 2C X   X  
40. Julia Michalska 2C X      
41. Maciej Herman 2C X   X  
42. Mateusz Kuska 2C X      
43. Miłosz Ciuchta 2D X   X  
44. Kacper Bondyra 2D X      
45. Hanna Olechowska 2D X      
46. Jan Wilgosz 2D X      
47. Zuzanna Aszkiełowicz 2D X      
48. Julia Szymańska 2D X      
49. Helena Sijpkens 2D X      
50. Natasza Ptak 2D X      
51. Karolina Kłysz 2D X      
52. Małgorzata Plewka 2E X   X  
53. Wiktoria Ołdak 2E X      
54.

Adam Sałapa

3A

X      
55.

Adam Wesołowski

3A

X      
56.

Julia Zuba

3B

X   X  
57.

Julia Smolińska

3B

X   X  
58.

Maria Skrzypczyńska

3B

  X X  
59.

Zofia Lewandowska

3B

  X   X
60.

Wiktor Ogrodnik

3C

  X X  
61.

Igor Urbanowicz

3C

X      
62.

Wiktoria Nowak

3C

X      
63.

Paulina Żelazik

3C

X      
64.

Joanna Stachowicz

3D

X      
65.

Adam Kawałko

3D

  X X  
66.

Paweł Wielogórski

3D

  X X  
67.

Marek Świergoń

3D

X   X  
68.

Krzysztof Matysiak

3D

  X X  
69.

Maciej Mleczak

3E

  X X  
70.

Karolina Bryłka

3E

X      
71.

Patryk Kubis

3E

  X X  
72.

Gabriela Iwaneczko

3F

  X   X
73.

Weronika Kromp

3F

X      
74.

Artur Wawryszewicz

3F

  X   X

 

Print Friendly, PDF & Email