Kalendarz SIS 2023/2024

Lp.

Rodzaj imprezy

Kategoria

Termin

Organizatorzy

1. Mistrzostwa szkoły w piłce koszykowej dziewczęta IX-V Ewa Bogacz 2a
2. Mistrzostwa szkoły w piłce koszykowej chłopcy IX-V Piotr Cwajda 2e, Jan Nowacki 3a
3. Puchar szkoły w piłce koszykowej dziewczęta IV-VI
4. Puchar szkoły w piłce koszykowej chłopcy IV-VI
5. Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej dziewczęta Jagoda Leszczyńska 3b, Wiktoria Zając 3b
6. Mistrzostwa szkoły piłce nożnej chłopcy IX-V Stanisław Różycki 3c, Jakub Ziemba 2a
7. Puchar szkoły w piłce nożnej chłopcy V-VI
8. Mistrzostwa szkoły w piłce ręcznej dziewczęta IX-V Zofia Kabała 2a, Sabina Mądry 2e
9. Mistrzostwa szkoły w piłce ręcznej chłopcy IX-V Marcin Sadowski, 2a Franciszek Dołasiński 3c
10. Puchar szkoły w piłce ręcznej chłopcy V-VI
11. Mistrzostwa szkoły w piłce siatkowej dziewczęta IX-V Maja Wieczorek 2a, Iga Szostak 2a
12. Mistrzostwa szkoły w piłce siatkowej chłopcy IX-V Tymoteusz Kałużny 3d, Jakub Szczeblowski 3d, Tymon Drop 2a
13. Puchar szkoły w piłce siatkowej dziewczęta IV-VI
14. Puchar szkoły w piłce siatkowej chłopcy IV-VI
15. Mistrzostwa szkoły w badmintonie (gra pojedyncza) dziewczęta IX-V Martyna Wysocka 2a, Zofia Kabała 2a
16. Mistrzostwa szkoły w badmintonie (gra pojedyncza) chłopcy IX-V Marcin Sadowski 2a
17. Mistrzostwa szkoły w badmintonie (gra podwójna) dziewczęta IV-VI
18. Mistrzostwa szkoły w badmintonie (gra podwójna) chłopcy IV-VI
19. Mistrzostwa szkoły w badmintonie (gra mieszana) mieszana IV-VI
20. Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym (gra pojedyncza) dziewczęta IX-V Maja Wieczorek 2a, Ewa Bogacz 2a
21. Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym (gra pojedyncza) chłopcy IX-V Stanisław Różycki 3c
22. Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym (gra podwójna) dziewczęta IV-VI
23. Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym (gra podwójna) chłopcy IV-VI
24. Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym (gra mieszana) mieszana IV-VI
25. Mistrzostwa szkoly w ringo (gra pojedyncza) dziewczęta IX-V Emilia Bogaczewicz 2a
26. Mistrzostwa szkoły w ringo (gra pojedyncza) chłopcy IV-VI Łukasz Stasieńko 2d
27. Mistrzostwa szkoły w ringo (gra potrójna) dziewczęta IV-VI
28. Mistrzostwa szkoły w ringo (gra potrójna) chłopcy VI
29. Mistrzostwa szkoły w streetballu dziewczęta VI
30. Mistrzostwa szkoły w streetballu chłopcy VI
31. Mistrzostwa szkoły w indywidualnych biegach przełajowych mieszana IX
32. Mistrzostwa szkoły w sztafetowych biegach przełajowych mieszana IX
33. Mistrzostwa szkoły w pływaniu mieszana III
34. Mistrzostwa szkoły w szachach mieszana IX-VI
35. Mistrzostwa szkoły w brydżu sportowym mieszana IX-VI
36. Szkolenie młodzieżowych sędziów i organizatorów sportu mieszana 8-12XI
Print Friendly, PDF & Email