Dolnośląska Liga LA 2024

Kolejne sukcesy lekkoatletów LO III
Międzyszkolna rywalizacja sportowa dużymi krokami zmierza do końca sezonu. Jednym z ostatnich akcentów tegorocznej rywalizacji była Dolnośląska Szkolna Liga LA. Na stadionie w Zgorzelcu wystąpiło 17 zespołów, a wśród nich reprezentacja LO III. W związku z wyjazdem na wycieczki kilku klas, w naszym zespole pojawiło się wielu młodych i mniej doświadczonych zawodników. Wszyscy walczyli jednak bardzo ambitnie o każde ułamki sekund i centymetry. Debiutanci wspierani byli przez starszych zawodników i ta mieszanka doświadczenia i entuzjazmu nowych zawodników, przyniosła doskonałe rezultaty.
Dziewczęta obroniły zeszłoroczny tytuł wicemistrzyń Dolnego Śląska. Chłopcy kolejny raz stanęli na podium zdobywając brązowe medale. Gratulacje.
Na sukces zapracowali:
Dziewczęta:
Julia Kienik 1A, Karolina Jacyszyn 1B, Zofia Siergiej 1B, Maja Stasik 1D
Justyna Gołaś 2B, Pola Leginowicz 2C, Maja Chojnacka 2D, Kamila Jędraszek 2D, Antonina Zięba 2D, Dominika Żmuda 3B, Karolina Hildebrandt 3C, Katarzyna Ciszek 3D, Konga Borowska 3E, Anna Grynkiewicz 4C, Natalia Dańkowska 4D
Chłopców:
Dawid Bebel 1A, Mikołaj Nowotnik 1A, Jan Szostek 1A, Franciszek Winiarski 1A, Adam Romanek 1D, Adam Antczak 2B, Michał Kozioł 2B, Maciej Marek 2B, Jędrzej Dobrowolski 2D, Jakub Dolla 2D, Wiktor Krajewski 2D,
Maksymilian Nowotnik 3A, Michał Machlański 3C, Szymon Pyzik 3E, Mikołaj Kołodziej 4C, Mikołaj Matusiak 4D