Wrocławska Liga Koszykówki

W czwartek 14 marca szkolna reprezentacja koszykarzy rozegrała swój ostatni mecz w ramach Wrocławskiej Ligii Koszykówki . Mecz odbył się w sali sportowej LO VII gdzie Trojkowicze zmierzyli się z gospodarzami. Pierwsze dwie kwarty układały się po naszej myśli i po 20 minutach gry nasi reprezentaci schodzili na przerwę z 10 punktową przewagą. Po delikatnej zmianie składu nasza przewaga zaczęła powoli topnieć a rywale szybko złapali wiatr w żagle i wyrównali wynik a kolejne minuty mimo powrotu pierwszej „5” powiększały przewagę naszych rywali. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 59 : 45 . Jednak należy mimo to podkreślić bardzo dobrą grę naszego zespołu. Bardzo fajnie funkcjonowała obrona strefą szczególnie w dwóch pierwszych kwartach , po której wyprowadzane były skuteczne akcje w ataku .
Brawa dla całego Teamu. Na przełomie całej Ligii widać było jak zespół wchodzi w grę i się rozwija i z każdym meczem podnosi swoją skuteczność oraz estetykę i widowiskowość gry.
Należy jeszcze wspomnieć poprzedni mecz rozegrany w ramach WLK , który zespół rozegrał z LO IX a mecz zakończył się wynikiem 53 :45 dla naszych rywali
Szkołę reprezentowali
Mikołaj Nowowiejski 3D, Jakub Paluszkiewicz 4 D, Adam Spexard 4 C ,Mikołaj Matusiak 4 D, Piotr Cwajda 2 E, Michał Kłaczek 4 A, Michał Kozioł 2 B, Sebastian Czerwiński 3 C, Jerzy Panenka 3 C, Wiktor Grzebalski 3 C, Szymon Dec 4 A, Karol Solarek