Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu 2023/24

Dzięki uprzejmości Dyrekcji SP 50 na obiektach tej szkoły w sobotnie popołudnie odbyły się Mistrzostwa LO III w pływaniu. W zawodach wystartowało 20 uczniów, a rywalizacja była bardzo zacięta i stała na wysokim poziomie sportowym.

Rywalizację chłopców zdominował Kornel Popławski z klasy 2C, który wywalczył cztery tytułu mistrzowskie (50 dowolny, grzbiet, motylek i 100 zmienny). Na 50 klasykiem najlepszy był Bartłomiej Kaśków z 3C.

Wśród dziewcząt również cztery tytuły mistrzowskie zdobyła Wiktoria Andrzejewska z 1D (50 dowolny, grzbiet, klasyk i 100 zmienny). Na 50 motylkiem najlepsza była Daria Łukowicz z 1B.

Tytuł mistrzowski wywalczyła także sztafeta 4×50 dowolnym chłopców z klasy 3D (Kałużny, Bonowicz, Banik, Girulski).

Gratulacje dla wszystkich uczestników zawodów.

Podziękowania dla Karoliny, Zosi, Marty i Sebastiana za profesjonalną obsługę sędziowską zawodów.

Szczegółowe wyniki wkrótce na stronie sportowej szkoły.