Mistrzostw Szkoły w short-tracku

W dniu dzisiejszym na lodowisku Liceum Ogólnokształcącego Nr XIV odbyły się Mistrzostwa Szkoły w SHORT TRACKU. Uczestniczyło w nich ponad 20 uczennic i uczniów LO III.
Po fascynujących finałach wyłoniliśmy Mistrzów Szkoły:
wśród dziewcząt tytuł obroniła Anna Grynkiewicz kl. 4C a miejsca na podium uzupełniły Antonia Zięba 2D oraz Monika Izworska 1A
W grupie chłopców najlepszy okazał się Marcin Andryszkiewicz 1B, Paweł Ściegienko 1A zdobył drugie miejsce a Jakub Paluszkiewicz 4D zameldował się na 3.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom!
Składamy serdeczne podziękowania Pani Dyrektor „Czternastki” za wyrażanie kolejny raz zgody na przeprowadzenie zawodów dla uczniów „Trójki”!
Kolejność końcowa:
1. Anna Grynkiewicz 4C
2. Antonina Zięba 2D
3. Monika Izworska 1A
4. Julia Kienik 1A
5. Nela Chowaniec 3E, Karolina Blok 2E
7. Izabela Chudzikiewicz 2D
8. Martyna Skrzeszewska 2B
9. Natalia Krawczyk 2D
1. Marcin Andryszkiewicz 1B
2. Paweł Ściegienko 1A
3. Jakub Paluszkiewicz 4D