Wrocławska Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt – ćwierćfinały

W hali LO V rozegrany został turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Wrocławia w piłce siatkowej dziewcząt. Nasz zespół, dzięki dobrym ubiegłorocznym wynikom, nie musiał grać w fazie eliminacji i w tym turnieju był zespołem rozstawionym. Niestety brak zgrania, trema związana z pierwszym występem oraz braki kadrowe miały ogromny wpływ na przebieg pierwszego meczu. Naszymi rywalkami były w nim dziewczęta z LO V, grające w roli gospodyń. Spotkanie było niezwykle emocjonujące i wyrównane ale niestety rywalki zwyciężyły w nim 2:0 (25:23, 25:22). Tym samym szanse na awans były już tylko teoretyczne, a po zwycięstwie LO V z LO XIV straciliśmy je całkowicie.
W meczu o ,,honor” trójkowiczki pokazały, że siatkówka może im sprawiać radość i po dobrej grze pokonały zespół LO XIV 2:0 (25:17, 25:9).
Podziękowania dla wszystkich dziewcząt za dzisiejszy występ.
Oddzielne podziękowania dla czwartoklasistek Hani i Ani (dziś nieobecna) za cztery lata występów w reprezentacji LO III w piłce siatkowej.
Skład zespołu: Julia Kienik 1a, Zofia Kabała 2a, Iga Szostak 2a, Maja Wieczorek 2a, Sara Górska 2b, Antonina Zięba 2d, Sabina Mądry 2e, Jagoda Leszczyńska 2b, Aleksandra Król 3d, Zofia Zdrojewska 3e, Hanna Kostecka 4d.
Print Friendly, PDF & Email