Mistrzostwa strefy Wrocław w pływaniu

Trójkowa reprezentacja w czwartek zmagała się w licznie obstawionych finałach strefy wrocławskiej w pływaniu. Na słupkach startowych stanęło 14 reprezentacji chłopców i 13 dziewcząt.
Zawirowania zdrowotne naszych zawodników i zawodniczek spowodowały, że do ostatniej chwili nie był znany pełen skład reprezentacji.
Chłopcy w klasyfikacji drużynowej, z dużą przewagą nad kolejnym zespołem, zajęli wysokie czwarte miejsce, tuż za szkołami z klasami sportowymi. Dziewczęta w ostatecznej klasyfikacji zajęły 8 miejsce.
Indywidualnie najwyższe lokaty uzyskali:
Kornel Pawłowski 1C zajmując 2. miejsce i Leon Fischer 1C4. miejsce w stylu grzbietowym.