FINAŁY LICEALIADY STREFY WROCLAW WSCHÓD W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W środę 1 lutego 2023 r. w Zespole Szkol nr 8 rozegrane zostały finały Strefy Wrocław Wschód w tenisie stołowym , w którym wystartowały reprezentacje naszej szkoły.
Zespół dziewcząt znalazł się w grupie z LO IX, LO X i LO XI. Swoje pierwsze spotkanie z LO IX nasze dziewczęta przegrały 3:2 po długim i zaciętym pojedynku . Jednak kolejne dwa z LO X i LO XI zdecydowanie wygrały 2:0 co jednocześnie dało im awans z grupy. W finale dziewczęta spotkały się z LO XIV i przegrały pojedynek zajmując ostatecznie III miejsce Strefy Wrocław Wschód. Wielkie brawa dla naszych reprezentantek Mai Frankowskiej 4 A, Gabrysi Rotko 1 E, Hanny Sapilak 1 E i Emilia Rotko 1 E 💪👏.
Chłopcy trafili do grupy z LO II, LO XI i ZS nr 8. Po przegranej z LO II i ZS nr 8 i wygranej z z LO XI zajęli III m w grupie bez awansu i ostatecznie VII w Finale Strefy Wrocław Wschód . Trójkę reprezentowali Tymoteusz Sawicz 4 D, Bogusz Szulecki 3C i Stanisław Różycki 2C. Brawa dla chłopaków 👏👏