Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu

• 50 m stylem motylkowym
  • 100 m stylem zmiennym
  • 4 x 50 m sztafeta stylem dowolnym

ZAWODY PRZEPROWADZONE ZOSTANĄ NA BASENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 50, ul. BEZPIECZNA                        – 3.12.br. (sobota)- GODZ.15.00 ÷ 17.00

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW(CZEK) O GODZ.  14.50 – PRZED BASENEM.

OBOWIĄZUJE DOWOLNY STRÓJ KĄPIELOWY  i  CZEPEK !

1. Zgłoszenia imienne przyjmowane są w gabinecie wych. fiz. do 1.12.br. (czwartek), podając styl(e), w których zawodnik(czka) będzie startować. Istnieje możliwość dopisania się do startu w dniu zawodów.
  2. Zawodnik(czka) może startować w dowolnej ilości konkurencji.

Konkurencje będą przeprowadzane osobno w kategorii dziewcząt i  chłopców,

1. W sztafecie zawodnik(czka) może startować tylko na jednej zmianie. Dopuszcza się łączenie sztafet z zawodników(czek) różnych klas (w takim przypadku nie notuje się rekordów szkoły, mistrzem szkoły będzie drużyna w całości złożona z zawodników/czek jednej klasy).

NAGRODY:

• Dyplomy za miejsca indywidualne I – III i w sztafetach,
  • Powołanie do reprezentacji szkoły na Mistrzostwa Wrocławia w pływaniu dziewcząt i chłopców

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W ZAWODACH PŁYWACKICH WSZYSTKICH, KTÓRZY TRENUJĄ , TRENOWALI  PŁYWANIE, DOBRZE i TROCHĘ SŁABIEJ PŁYWAJĄ

Nie wymagamy startu ze słupków, wykonywania nawrotów. Spróbuj swoich sił w tej dyscyplinie sportu !!!

WYNIKI, REZULTATY SĄ WAŻNE ALE WAŻNIEJSZY JEST SAM UDZIAŁ W ZAWODACH !!!