Mistrzostwa Dolnego Śląska w LA

PODWÓJNE MISTRZOSTWO DOLNEGO ŚLĄSKA DLA TRÓJKI
Ogromnym sukcesem zakończył się start naszych zawodniczek i zawodników w Finale Dolnośląskim Indywidualnych Mistrzostw w Lekkiej Atletyce. W klasyfikacji zespołowej tych zawodów na najwyższym stopniu podium stanęły nasze obie reprezentacje. Dla dziewcząt to kolejny tytuł mistrzowski, a chłopcy po raz pierwszy wywalczyli pierwsze miejsce. Gratulacje dla obu reprezentacji i wszystkich zawodniczek i zawodników reprezentujących dziś LO III. Szczególne podziękowania dla Zosi, Karoliny i Dominiki, naszych absolwentek, które dziś wspierały swoje młodsze koleżanki.
Dodatkowe podziękowanie dla trenerów klubowych naszych uczennic i uczniów. Bez was nie byłoby sukcesów LO III.
W drodze po sukces zespołowy wywalczyliśmy 30 !!! medali w startach indywidualnych:
Kacper Chachulski 3Ap rzut dyskiem
Sztafeta 4×100 K (Kinga Banel 2E, Barbara Kamińska 3Dp, Zuzanna Makuła 1D, Olimpia Szymańska 1E)
Sztafeta szwedzka M (Maciej Durkalec 3Dp, Gabriel Stopa 1A, Rafał Dziewięcki 2D, Szymon Pyzik 1E)