Mistrzostwa Wrocławia w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt 2022

Piłkarki Trójki brązowymi medalistkami Mistrzostw Wrocławia w piłce nożnej halowej!
Po wygranych walkowerem meczów grupowych , nasza reprezentacja rozpoczęła zmagania w finałach od meczu z LO XI, czyli późniejszymi Mistrzyniami Wrocławia. Trójka rozpoczęła mecz defensywnie sprawdzając warianty taktyczne i możliwe ustawienie gry. Niestety nasza dobra gra nie wystarczyła w starciu codziennie grającymi i trenującymi ze sobą przeciwniczkami. Warto odnotować tu, że wynik 0:3 utrzymał się w dużej mierze dzięki dobrym interwencjom w drugiej części meczu Weroniki Sadek.
W drugim spotkaniu, z LO VII, nasza reprezentacja rozpoczęła od zdobycia już w drugiej minucie pierwszej bramki w turnieju. Gra Ani Grynkiewicz i zdobyta bramka motywowała do stwarzania kolejnych dobrych sytuacji. Dobrze wypracowana akcji umożliwiła podwyższenie wyniku dając pewne zwycięstwo. Dzięki drugiemu miejscu w grupie uzyskaliśmy awans i możliwość walki o medale.
Kolejny mecz od samego początku był pod kontrolą naszej reprezentacji. Pierwszą połowę dziewczyny zakończyły z wynikiem 3:0. Bramki zdobywały Katarzyna Knapińska, Aleksandra Wachowska oraz Anna Grynkiewicz. W pierwszej minucie drugiej połowy Ania podwyższyła wynik. W drugiej połowie dwa słupki uratowały ZSG przed stratą kolejnych bramek. Dobra gra, zaangażowanie dziewcząt zapewniła pewne zwycięstwo 4:0.
Ogromne podziękowania za walkę i zaangażowanie na boisku. Weroniko, Olu i Dominiko dziękujemy za ostatnie już piłkarskie mecze w reprezentacji LO III.
Skład: Jagoda Leszczyńska 1B, Katarzyna Knapińska 2A (1 bramka), Anna Grynkiewicz 2C (4 bramki), Julia Szewczyk 2D, Weronika Adamowicz 2E, Karolina Krawczyk 2E, Dominika Hajduk 3Bg, Aleksandra Wachowska 3Bg (1 bramka), Weronika Sadek 3Cg, Alicja Pytel 3Dp