KONKURS „SZKOŁA PROMUJĄCA AKTYWNY STYL ŻYCIA”.

Kolejny sukces
Bardzo miłe wiadomości dotarły do nas w dniu dzisiejszym ze Szkolnego Związku Sportowego Dolny Śląsk. LO III zdobyło tytuł LAUREATA DOLNOŚLĄSKIEGO KONKURSU „SZKOŁA PROMUJĄCA AKTYWNY STYL ŻYCIA”.
Konkurs ten organizowany był przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego i SZS Dolny Śląsk i oceniał zaangażowanie w ponadstandardowe działania w kierunku aktywizacji całej społeczności szkoły.
Nasza szkoła, jako jedyna wśród szkół ponadpodstawowych na Dolnym Śląsku, uzyskała ten zaszczytny tytuł. Dodatkową nagrodą jest 5000 zł. na organizację imprezy sportowej na terenie szkoły.
Ogromne podziękowania dla wszystkich naszych uczniów, a zwłaszcza tych zaangażowanych w ,,sport szkolny” oraz dla nauczycieli wychowania fizycznego.
Dziękujemy także Dyrekcji Szkoły i całej Radzie Pedagogicznej za zrozumienie i wspieranie potrzeby aktywizacji uczniów.