Mistrzostwa Strefy Wschód w Piłce Siatkowej Dziewcząt

W dniu dzisiejszym rozgrywki w ramach Licealiady rozpoczęły nasze siatkarki, które na parkiecie LO XIV rozegrały turniej eliminacyjny strefy wschód. Pierwszym naszym rywalem były gospodynie turnieju. Oba zespoły w pierwszym secie grały nerwowo i nierówno, zdobywając punkty seriami. Prowadzenie zmieniało się kilkukrotnie ale końcówka należała do naszych dziewcząt, które ostatecznie zwyciężyły do 19. Drugi set to znacznie lepsza gra obu drużyn i walka punkt za punkt do końcówki seta. Ta znowu należała do naszej drużyny i znowu zdecydowała o zwycięstwie do 19.
Drugi mecz z Technikum Fryzjerskim zakończył się pewnym zwycięstwem LO III 2:0 (9,7).
Dwa zwycięstwa zapewniły awans z pierwszego miejsca do dalszej fazy rozgrywek, w których życzymy powtórzenia dzisiejszych wyników.
Skład zespołu: Dominika Hajduk 3Bg, Julia Ways 3Dg, Hanna Biernacka 3Bp, Anna Grynkiewicz 2C, Hanna Kostecka 2D, Aleksandra Król 1D, Weronika Nowak 2B, Maja Frankowska 3Ap, Karolina Kurdek 3Ap, Zofia Zdrojewska 1E, Jagoda Leszczyńska 1B.