LO XII-LO III mecz sparingowy dziewcząt

Po dwóch latach przerwy na parkiet w rozgrywkach międzyszkolnych powróciły nasze siatkarki. Przed startem rozgrywek w ramach Liceliady nasz zespół rozegrał dzisiaj sparingowy mecz z LO XII. W pierwszym secie nasz zespół zaprezentował się bardzo dobrze i pokonał faworyzowane gospodynie 25:23. Kolejne sety były już nieco słabsze w naszym wykonaniu i zakończyły się przegranymi do 14 i 18 i ostatecznie porażką 1:2 w całym meczu. Był to jednak bardzo cenny sprawdzian dla naszych zawodniczek i na pewno pomoże w dobrym starcie w Liceliadzie.
Skład zespołu:Hanna Biernacka 3Bp, Anna Grynkiewicz 2c, Dominika Hajduk 3Bg, Helena Krzychała 3Bg, Hanna Kostecka 2D, Aleksandra Król 1D, Jagoda Leszczyńska 1B, Weronika Nowak 2B, Maja Frankowska 3Ap, Zofia Zdrojewska 1E, Karolina Kurdek 3Ap