Wrocławska Licealiada w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Sezon zawodów międzyszkolnych rozpoczęty. a zainaugurowały go reprezentacje dziewcząt i chłopców we Wrocławskiej Licealiadzie w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Znakomite wyniki Trójkowiczów w tych  zawodach, zorganizowanych na   Morskim Oku, napawają  nadzieją, że ten rok szkolny będzie sportowo tak dobry, a może lepszy jak poprzedni.  Dziewczęta pomimo braku medalowych pozycji indywidualnie, odniosły sukces drużynowo, zajmując 1. miejsce . Chłopakom też  nie udało się zdobyć  medali indywidualnie ale zespołowo zaprezentowali się prawie tak znakomicie jak ich koleżanki, plasując się na 2. miejscu.  Gratulacje dla wszystkich reprezentantów Trójki za znakomitą  postawę w biegu. Na te znakomite miejsca drużynowe, złożyły się wyniki indywidualne dziewcząt (131 zawodniczek): miejsce 8. Natalia Dańkowska 2D,  11. Kinga Borowska 1E, 13. Katarzyna Ciszek 1D, 14. Karolina Jędraszek 3Ag, 15. Olimpia Szymańska 1E, 19. Dominika Żmuda 1B, 20. Anna Grynkiewicz 2C, 21. Zofia Król 3Dg, 25. Amelia Stochniał 1E i  Nela Chowaniec 1E. Chłopcy wystąpili w składzie (158 zawodników): miejsce 7. Franciszek Dunajski 3Ap, 12. Szymon Pyzik 1E, 17. Michał Kurzyp 1C, 28. Karol Hantke 3Bg, 34. Michał Machlański 1C, 35. Gabriel Stopa 1A, 49. Wojciech Sobiński 3Ap , 53. Mikołaj Kołodziej 2C, 57. Oskar Wołodko 2B, i Ignacy Świderski 1C.