Mistrzostwa Wrocławia w siatkówce plażowej

W Mistrzostwach Wrocławia w siatkówce plażowej wystartowała reprezentacja LO III dziewcząt i chłopców. Dziewczęta przy niedobrym losowaniu trafiły na bardzo mocne zespoły i w systemie pucharowym zajęły 7 miejsce. Lepiej wiodło się chłopcom, ale po wygraniu pierwszego meczu trafili na sportową szkołe i po przegraniu meczu grali o wejście do najlepszej czwórki. Niestety niewiele zabrakło i przegrywając 3 punktami zajęli ogólnie 5 miejsce. Gratulacje za godne reprezentowanie szkoły i wolę walki na piaskowych boiskach SP 97 .
Skład reprezentacji dziewcząt: Dominika Hajduk 2Bg, Hanna Kostecka 1D i Anna Grynkiewicz 1C.
Skiład reprezntacji chłopców: Joachim Jasięgaq 2Bg, Wiktor Kotwa 2Bg, Antoni Kołat 2Dg i w roli rezerwowego i fotografa Paweł Janas 2Cg.