Piłkarze LO III mistrzami strefy wschód

Piłkarze jako pierwsi przedstawiciele sportów zespołowych rozpoczęli zmagania w rozgrywkach Licealiady. Na Polach Marsowych Stadionu Olimpijskiego o mistrzostwo srefy wschód i awans do mistrzostw Wrocławia rywalizowało 11 drużyn.
Początek zmagań w wykonaniu naszych zawodników nie był zbyt udany. W grupie udało sie jedynie zremisować z Technikum Akademickim 1:1 (Chojka) i LO IX 0:0. O awansie do grupy finałowej decydowały rzuty karne z Technikum Akademickim. Nasi zawodnicy byli bezbłędni (Tkocz,Kozłowski, Chojka), a bramkarz Zieliński obronił jeden strzał i nasz zespół awansował do finału.
W finałach zagrała odmieniona drużyna LO III. Najpierw pewne zwycięstwo z LO XI 3:0 (Kozłowski-2,Głowacz), a za chwilę taki sam wynik z Szkołami Europejskimi (Głowacz,Tkocz,Kozłowski). Oba mecze pod pełną kontrolą naszych chłopców i pewne I miejsce w strefie i awans do Mistrzostw Wrocławia. Gratulacje!
Skład zespołu: Jakub Kozłowski 3a, Paweł Tkocz 3a, Patryk Tokarczuk 3a, Franciszek Suszko 3c, Krzysztof Głowacz 3c, Wojciech Rak 3d, Marcin Mleczak 2bp, Radosław Chojka 2dp, Wojciech Zieliński 2dg

 

Print Friendly, PDF & Email