Indywidualne Mistrzostwa Dolnego Śląska w LA

Worek medali lekkoatletów LO III

W dniu dzisiejszym na Stadionie Olimpijskim rozegrane zostały Indywidualne Mistrzostwa Dolnego Śląska w Lekkiej Atletyce. Dzięki doskonałym występom naszych zawodników, w klasyfikacji zespołowej nasze dziewczęta były bezkonkurencyjne i zajęły pierwsze miejsce, a chłopcy wywalczyli doskonałe drugie miejsce. Gratulacje
Indywidualnie na podium stawali:
Anna Łyko 2E 1m. skok w dal
Barbara Rolska 2A 1m. 100m.
Michalina Janik 3D 2m 100m. ppł.
Julia Pietraszko 2D 2m 400m.
Julia Kuras 2C 2m. 800m.
Aleksandra Piskorek 2D 2m. 1500m.
Weronika Tarnawska 1A 3m. 1500m.
Natalia Bryła 2A 3m. skok wzwyż
Wiktoria Nowak 2C 3m. rzut oszczepem
Sztafeta Szwedzka 1m. (Bryła, Czerwińska, Kuras, Pietraszko)
Krzysztof Matysiak 2D 3m. 110m. ppł.
Jakub Ner 1C 3m. 800m.
Paweł Wielogórski 2D 3m. rzut dyskiem
sztafeta 4×100 3m (Maciej Herman 1C,Mikołaj Rusiecki1C,Jakub Kozłowski 1A, Krzysztof Matysiak 2D)
Sztafeta szwedzka 2m. (Wiktor Jeżowski 2A, Maciej Mleczak 2E, Jan Micygiewicz 3E, Iwo Pilecki-Silva 2A).
Do sukcesu zespołowego bardzo dobrymi startami przyczynili się również: Zuzanna Galińska 2F, Maja Geroska 1E, Gabriela Iwaneczko 2F, Jessica Jarikre 1D, Monika Kościelna 2E, Dominika Nurek 2A, Marta Rzepka 2A, Marta Szepietowska 3F, Zofia Wojciechowska 1E, Zofia Lewandowska 2C, Paweł Ciach, Mikołaj Glinicki 2E, Jakub Haba 2F, Maksymilian Kołodziej 2F, Adam Korta 1C, Patryk Kubis 2E, Stanisław Kurzyp 1C, Bartosz Miszkieło 2A, Wojciech Stach 3F, Adam Wąsowicz 1E, Marcin Badowski 3D.
Gratulacje dla wszystkich zawodników.
Szczególne podziękowania kierujemy do tegorocznych absolwentów, którzy w ciągu trzech lat reprezentowali naszą szkołę na arenach lekkoatletycznych. Dzięki Wam udało się osiągnąć najlepsze wyniki w historii LO III w lekkiej atletyce. Dziękujemy