Szkolna Liga Lekkoatletyczna – Finał Dolnego Śląska

Świetne wyniki uzyskali uczniowie naszej szkoły podczas finału dolnośląskiego ligi lekkoatletycznej. Dziewczęta były bezkonkurencyjne i w każdej konkurencji osiągały miejsca na podium. Z dużą przewagą wygrały i zdobyły drużynowo złote medale. Chłopcy, którzy po rzucie jesiennym zajmowali 7 miejsce, też startowali bardzo dobrze i w sumie zajęli III miejsce na Dolnym Śląsku. Szczegółowe wyniki po publikacji SZS Dolny Śląsk.
Skład naszych złotych medalistek :
Weronika Tarnawska 1a, Joanna Zoglowek 1c, Zofia Wojciechowska 1e, Jessica Jarikre 1d, Basia Rolska 2a, Natalia Bryła 2a, Marta Rzepka 2a, Dominika Nurek 2a, Julia Kuras 2c, Wiktoria Nowak 2c, Zosia Lewandowska 2c, Ola Piskorek 2d, Asia Stachowicz 2d, Julia Pietraszko 2d, Dominika Czerwińska 2d, Misia Janik 3d. Gratulacje!!!
Skład reprezentacji chłopców:
Jakub Kozłowski 1a, Miłosz Brdys 1b, Maciej Herman 1c, Paweł Ciach 1c, Mikołaj Rusiecki 1c, Jakub Ner 1c, Adam Wąsowicz 1e, Wiktor Jeżowski 2a, Bartosz Miszkieło 2a, Iwo Pilecki-Silva 2a, Jakub Haba 2f, Adam Madej 3f, Wojtek Stach 3f i Jan Micygiewicz 3d. Gratulacje!!!