Głuchołazy 2018 – obóz sędziowski

W dniach 3 – 7 listopada ‘18 (sobota – środa)odbędzie się w Głuchołazach   41. szkolenie  Młodzieżowych Organizatorów Sportu   i     Młodzieżowych Sędziów Sportowych w następujących dyscyplinach sportowych:

piłka nożna, siatkowa, koszykowa, ręczna, badminton, tenis stołowy, ringo.

Wszystkich chętnych z klas I, którzy w przyszłości chcą pomagać w organizacji  i sędziowaniu szkolnych i międzyszkolnych imprez sportowych, zapraszamy do udziału w tej wyjazdowej   sesji.                                                                                                                              Zdobywając uprawnienia MOS i MSS będziesz mogła/mógł  sędziować imprezy, zawody szkolne i międzyszkolne, organizowane przy współudziale UKS „ZNICZ” , działającego w LO Nr III.

Pokaż, że jesteś (będziesz) lepszym organizatorem i sędzią od kolegów, którzy już uzyskali uprawnienia MOS lub MSS i działają w naszej szkole, i nie tylko w szkole !

PODCZAS  SZKOLENIA ZAPEWNIAMY :

• Ø Najlepszą, młodzieżową kadrę szkoleniową z naszej szkoły,
  • Dobre warunki bytowe, pokoje  3 – 4 osobowe w ośrodku „Banderoza”,
  • Ø Pełne wyżywienie, przejazdy w obie strony,
  • Ø Zwolnienie z zajęć szkolnych przez dyrekcję szkoły,
  • Ø Świeże powietrze, pogodę w normie, wypoczynek, ognisko i inne „atrakcje”,
  • Ø Okolicznościową koszulkę „Głuchołazy 2018″
  • Ø Zajęcia praktyczne odbywające się w wielofunkcyjnej hali sportowej przy ośrodku

KOSZT WYJAZDU UCZESTNIKA TO JEDYNE 160 zł (w tym okolicznościowa koszulka).

Całkowity koszt pobytu l osoby to  320  zł

Rezygnacja z sędziowania i organizacji imprez w szkole po przeszkoleniu w Głuchołazach będzie równoznaczne z pokryciem całości kosztów szkolenia!

Do 26.10.br.(piatek) PRZYJMOWANE SA ZGŁOSZENIA W  GABINECIE WF

wyłącznie na podstawie wypełnionego druczku, dostępnego w gabinecie wf.), wpłacając   kwotę 80 zł, która w przypadku nie zakwalifikowania się na wyjazd zostanie zwrócona. Pozostałą kwotę w wysokości 80 zł, dopłaca się w chwili zakwalifikowania się  na wyjazd.

W przypadku rezygnacji z wyjazdu ( po wywieszeniu listy zakwalifikowanych), 80 zł zostaje zatrzymane przez organizatorów,  jako koszty związane  z przygotowaniem szkolenia

Liczba miejsc ograniczona!!!

29.10.br.(poniedziałek)  zostanie wywieszona lista zakwalifikowanych uczestników .

30.10.br.(wtorek) godz.l0.50 ZEBRANIE ORGANIZACYJNE w małej salce wf.

OBECNOŚĆ WSZYSTKICH ZAKWALIFIKOWANYCH OSÓB OBOWIĄZKOWA!

Zarezerwuj i zaplanuj sobie czas, wcześniej ureguluj z nauczycielami sprawę ocen, sprawdzianów itp.

Uzgodnij wszystko z rodzicami, by móc bez przeszkód skorzystać z tej oferty.

Wszelkie wątpliwości dotyczące wyjazdu rozwikłaj, pytając o szczegóły nauczycieli wychowania fizycznego.

KANDYDACI DO KADRY SZKOLENIOWEJ złożą do 19.10.br. swoje oferty na wyjazd, zaznaczając jakie dyscypliny (w kolejności) najchętniej chcieliby prowadzić  i ewentualnie jakie innowacje proponują wprowadzić na szkoleniu. Lista kadry zostanie wywieszona 22.10.br.   i w tym dniu odbędzie się zebranie z  zakwalifikowanymi do wyjazdu w małej salce wf o godz.10.50