Wrocławska Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego ’18-19′

Przy pięknej pogodzie, z udziałem Władz Wrocławia, WSZS, znanych sportowców, na Stadionie Olimpijskim odbyła sie Wrocławska Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2018/2019. Impreza połączona została z ogłoszeniem wyników współzawodnictwa sportowego szkół wrocławskich za rok szkolny 2017/2018, z udziałem 18 najlepszych szkół w kategorii szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.  W tym znakomitym gronie, nie mogło zabraknąć Liceum Ogólnokształcącego Nr III, które od niepamiętnych lat znajduje  sie wśród najlepszych szkół Wrocławia . III miejsce w klasyfikacji sportowej i kolejny, największy sukces Trójki w ostatnich latach – I miejsce w klasyfikacji „Najaktywniejsi” (punktacja na podstawie sumy wszystkich startów). Okazały, przechodni puchar, dyplomy i nagrody finansowe dla szkoły odebrała delegacja młodzieży, na której czele stał Dyrektor naszej szkoły. Cieszymy  się bardzo z tych sukcesów, do których przyczynili się obecni uczniowie – sportowcy oraz absolwenci. Gratulacje i życzenia na ten rok, by wyniki były jeszcze lepsze, a  przynajmniej na poziomie zeszłorocznych.