Mistrzostwa Wrocławia w tenisie stołowym

W piątek 23 lutego obie reprezentacje Trójki w tenisie stołowym zmierzyły się w Mistrzostwach Wrocławia. Dziewczęta Marianna Pietkiewicz oraz Katarzyna Kobik trafiły do grupy z bardzo silną ekipą SMS Junior oraz LO nr VIII. Wywalczyły 2. miejsce i w półfinale zmierzyły się z Zespołem Szkół Ekonomiczno –Ogólnokształcących. Kolejny mecz stoczyły z LO nr VII ostatecznie zajmując IV miejsce! Ogromne gratulacje i podziękowania należą się Kasi, która dołączyła do Marianny godzinę przed wyjściem na zawody i godnie zastąpiła dziewczyny z pierwszego składu. Dzięki gotowość i walka obu dziewczyn umożliwiła awans do finału strefy wrocławskiej!
Reprezentacja chłopców trafiła do grupy z LO nr IV oraz Zespołem Szkół Budowlanych. Jakub Wińczuk i Mateusz Rzepecki pewnie wygrali z ZSB 2:0. W deblu z LO IV niewiele zabrakło by zająć w grupie I miejsce. W półfinale zmierzyli się ponownie z Zespołem Szkół Akademickich. I tak jak w strefie nasi uczniowie pokonali ZSA 2:1. W finale Trójkowicze ponownie zmierzyli się z LO nr IV i mimo bardzo dobrej gry nie udało się zrewanżować i ponownie mecz zakończył się wynikiem 2:1. Srebrni medaliści pewnie awansowali do finałów strefy wrocławskiej.
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia już w najbliższy czwartek 1. marca.