Wrocławska Licealiada w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Pierwsze zawody międzyszkolne w tym roku szkolnym, odbyły się w słonecznej pogodzie ,na pięknym kąpielisku Morskie Oko. Indywidualne Biegi Przełajowe, organizowanych przez Wrocławski SZS, w ramach Wrocławskiej Licealiady, zgromadziły blisko 300 uczestników z 50 szkół. Nasze reprezentacje spisały się bardzo dobrze ale dziewczęta swoim wynikiem – I miejsce, potwierdziły, że LO III rokrocznie w tej konkurencji nie ma konkurentów. Chłopcy zajęli 13 miejsce ale trzeba zaznaczyć, że w roku ub. odeszło z drużyny 3 znakomitych biegaczy. Gratulujemy wszystkim Trójkowiczom ambitnej walki, chęci osiągnięcia najlepszego wyniku i wysokich miejsc, zarówno indywidualnych jak i zespołowych.
Sukcesem, indywidualnym, po znakomitym biegu, było wywalczenie medalu – II miejsca przez Kingę Borowską ,
Reprezentację dziewcząt stanowiły: Kinga Borowska 3e, Kamila Jędraszek 2d, Olimpia Szymańska 3e, Natalia Dańkowska 4d, Kasia Ciszek 3d, Dominika Żmuda 3b, Julia Kienik 1a, Ania Grynkiewicz 4c (kolejność jak zajęta miejsca). Chłopcy biegli w składzie: Szymon Pyzik 3e, Michał Machlański 3c, Piotr Siewiera 3a, Michał Żhyrko 4a, Wiktor Krajewski 2d, Michał Kozioł 2b, Jędrzej Dobrowolski 2d, Karol Solarek 1a .
Hania Sapilak 2e i Paweł Kozioł 4c stanowili wsparcie duchowe dla drużyny i byli gotowi do biegu na rezerwie, Paweł zarazem uwieczniał na fotkach bieg naszych zawodniczek i zawodników.
Już za tydzień zmierzymy się z innymi szkołami w sztafetowych biegach przełajowych