Finały w pływaniu strefy wrocławskiej

Nadrabiamy zaległości.
We wtorek 12 marca reprezentacje Trójki stanęły do rywalizacji w pływaniu w finale strefy wrocławskiej. Tegoroczne zawody zostały bardzo mocno obsadzone. Na słupkach startowych stanęło aż 16 ekip dziewcząt oraz 19 drużyn chłopców. W obu rywalizacjach pierwsze trzy miejsca zajęły szkoły z klasami pływackimi. Miażdżąca przewaga pokazała, że były one poza zasięgiem jakiejkolwiek szkoły.
Dziewczęta zajęły bardzo dobre 9 miejsce, przegrywając zaledwie jednym punktem miejsce wyżej.
Reprezentacja chłopców po trudnościach związanych ze skompletowaniem składu pokazała, że jest w stanie dać z siebie wszystko niezależnie od trudności na drodze. Chłopcy zanotowali bardzo dobre indywidualne czasy. Najlepszy indywidualny wynik uzyskał dziś Kornel Pawłowski jako jedyny uzyskując trzeci wynik w stylu dowolnym. Osiągnięcia poszczególnych zawodników umożliwiły zajęcie 4. miejsca!
Skład reprezentacji dziewcząt:
Wiktoria Andrzejewska 1D, Natalia Dańkowska 4D, Karolina Hildebrandt 2C, Daria Łukowicz 1B, Zofia Kabała 2A, Maja Maciejewska 4D.
Skład reprezentacji chłopców:
Bartłomiej Kaśków 3C, Mikołaj Kołodziej 4C, Piotr Laszkiewicz 2C, Mikołaj Matusiak 4D,Kornel Pawłowski 2C, Jan Pepłowski 4D.
Serdeczne podziękowania dla tych co po raz ostatni startowali w barwach Trójki. Natalio, Maju, Mikołaju, Janku i Mikołaju dziękują za Waszą gotowość i wsparcie drużyny!