Strefa Wschód w tenisie stołowym

Dnia 14 lutego odbyła się strefa wschód Mistrzostw Wrocławia w tenisie stołowym. W Do rozgrywek przystąpiło 11 zespołów.
Chłopcy w fazie grupowej stoczyli mecz z zeszłorocznymi finalistami – LO2. Michał rozpoczął pewnym zwycięstwem 2:0. Wiktor mimo walki uległ 0:2. Mecz deblowy rozpoczęty od wygranego seta. Niestety przeciwnicy zmotywowali się, wygrywając kolejnego seta. Trzeci decydujący set mocno wyrównany, piłka za piłką. Gra na przewagi niestety tym razem nie przyniosła nam szczęścia. Pomimo przegranego meczu Trójkowicze przeszli do ćwierćfinału.
W ćwierćfinale po wyrównanym meczu i walce na przewagi Trójkowicze musieli przyznać wyższość Elektronicznych Zakładów Naukowych. Kończąc rozgrywki na 5 miejscu w strefie.
Dziewczyny w grupie zmierzyły się z gospodarzami strefy – ZS nr 8 oraz Liceum Urszulanek. Wygrywając pewnie 2:0 pierwszy mecz z ZS nr 8 Trójkowiczki zapewniły sobie już wyjście z grupy. Starcie z Urszulankami o pierwsze miejsce w grupie rozpoczęła Emilka od przegranej by chwilę później razem z Mają pokazać że w deblu są nie do pokonania. W ćwierćfinale dziewczyny zmierzyły się z LO XI pewnie zwyciężając 2:0. Mecz półfinałowy z zawodniczkami SMS Junior pokazał, że chęci i duch walki nie wystarczy. Wysoka porażka z późniejszymi zwycieżczyniami strefy wpłynęły na dobra atmosferę. Na szczęście przerwa w oczekiwaniu na kolejny pojedynek wróciła optymizm naszych zawodniczek. Ostatni mecz dzisiejszych rozgrywek dziewczyny stoczyły z zawodniczkami LO IX. Po remisie w meczach singlowych przyszedł czas na mecz deblowy. Gra bardzo wyrównana. Trzeci set to była gra na przewagi przechylając szale zwycięstwa raz dla jednej szkoły raz dla drugiej ostatecznie kończąc się naszą przegraną 14-12.