Szkolenie Młodzieżowych Sędziów Sportowych z piłki koszykowej

W dniach 04-06.12.23 w Głuchołazach odbył się obóz szkoleniowy Animatorów Sportu Szkolnego, będący zwieńczeniem tegorocznej edycji programu Ministerstw Edukacji Narodowej. Wśród 80 uczestników z całego Dolnego Śląska nie zabrakło oczywiście przedstawicieli LO III. Miło nam poinformować, że cała dziesiątka naszych uczniów z pozytywnym wynikiem ukończyła kurs, zdała egzamin i tym samym uzyskała tytuł Młodzieżowego Sędziego Sportowego Szkolnego Związku Sportowego w Koszykówce. Gratulacje! Udanych występów na parkietach w roli sędziego.

Nowi sędziowie: Mikołaj Nowotnik 1A, Ewa Bogacz 2A, Marcin Sadowski 2A, Maja Wieczorek 2A, Filip Dadura 2B, Ewa Madej 2D, Piotr Cwajda 2E, Hanna Siudzińska 2E, Mikołaj Nowowiejski 3D, Olimpia Szymańska 3E