Dolnośląska Licealiada w Biegach na Orientację

Ostatnim akcentem roku szkolnego w sporcie, była rozegrane na strzelnicy Śląska, Dolnośląska Licealiada w Biegach na Orientację. Reprezentacja LO III stanęła na wysokości zadania, zdobywając najwyższe laury w tej dyscyplinie. Na najwyższym podium, indywidualnie wśród dziewcząt, stanęła Kasia Ciszek 1d, tuż za nią na miejscu drugim zameldowała się Ida Charatonik 3Dp, a Karolina Jędraszek 3Ag zajęła miejsce czwarte (do podium zabrakło 0.02 sek.). Chłopcy indywidualnie również wypadli bardzo dobrze, Franek Dunajski 3Ap wywalczył 1. miejsce, Szymon Pyzik 1e uplasował się na 7. miejscu, a Michał Kurzyp 1c niestety pechowo nie został sklasyfikowany. Trzeba też wyróżnić naszą dwójkę zwycięzców (Kasia i Franek), która wręcz zdeklasowała pozostałych zawodników na mecie. Na tym nie koniec sukcesów Trójki, bowiem w klasyfikacji zespołowej dziewczęta zajęły 1. miejsce, a chłopcy miejsce 2.

Brawo, serdeczne gratulacje dla całej , Trójkowej drużyny!!!