Licealiada Strefy Wschód w p. siatkowej chłopców – Finały

W hali LO X odbyły się finały Licealiady Strefy Wschód w p. siatkowej chłopców. Wiadomo już, ze zespoły tu występujące, awansowały do Licealiady Wrocławskiej. Turniej miał tylko zdecydować o miejscach medalowych w Strefie i rozstawieniu w grupach w kolejnym etapie rozgrywek. W pierwszym meczu Trójkowicze zmierzyli się z gospodarzami, przegrywając 0:2 (–18,-17). Po meczu  LO X z MWSLiT (2:0), kolejne spotkanie rozgrywała nasza drużyna z tym ostatnim zespołem. Wygrywamy 2:0 (23,18) i plasujemy się w rozgrywkach na miejscu 2. Gratulacje

Grę rozpoczynali: Joachim Jasięga 3Bg –kapitan, przyjmujący, Paweł Janas 3Cg – przyjmujący, Antek Kołat 3Dg – atakujący, Wiktor Kotwa 3Dg – środkowy Karola Hantke 3Bg – środkowy,  Kacper Faliński 3Cp – rozgrywający, Libero: Kajetan Korwin – Kijuć 3 Dp i Tymek Kałużny 1d

W meczu z LO X, w secie 2. Joachima zastąpił Wojtek Majchrowski 2c, Pawła – Maks Nowotnik 1a, a Kacpra – Michał Girulski 1d. W spotkaniu z MWSLiT w secie 2. Za Kacpra na atak wszedł Oskar Kalinowski 2a,  a za Antka na rozegranie Michał.   Rezerwowi, wspierający dzisiaj szóstkowiczów: Karol Bednarek 1c, Franek Dołasiński 1c.