Licealiada Strefy Wschód w p. siatkowej chłopców: LO III – ZS Nr 8 (eliminacje)

Rozpoczęły się rozgrywki Strefy Wschód w piłce siatkowej chłopców. Nasza reprezentacja będzie rywalizować w eliminacjach w grupie, złożonej ze szkół: LO I, Don Bosco i ZS Nr 8. Z tą ostatnią szkołą przyszło nam się zmierzyć dzisiaj na ich terenie, inaugurując rozgrywki. Niestety, nasza drużyna doznała już na wstępie turnieju porażki, przegrywając mecz 0:2 (19:25, 23:25). Przeciwnik wypunktował nas zagrywką i skutecznymi atakami, czego nam zabrakło. Nowy zespół Trójki potrzebuje zgrania i przyjęcia piłki, żeby móc pokazać ukryte walory grania w piłkę siatkową, walory których naszym graczom nie brakuje. Miejmy nadzieję , że kolejne mecze będą coraz lepsze i awansujemy do następnej fazy rozgrywek. A za dzisiaj dziękujemy, życząc coraz lepszej gry.
Wyjściową szóstkę stanowili: Joachim Jasięga 3Bg –kapitan, przyjmujący, Paweł Janas 3Cg – przyjmujący, Antek Kołat 3Dg – atakujący, Wiktor Kotwa 3Dg – środkowy, Kacper Kuchciński 3 Dp – środkowy, Kacper Faliński 3Cp – rozgrywający i Kajetan Korwin – Kijuć 3 Dp Libero. Na zmianę w secie 2. Za Joachima wszedł na przyjęcie Maks Nowotnik 1a.
Z ławki wspierali zagrania kolegów na boisku: Wojciech Majchrowski 2c, Maks Kowalski 2a, Karol Bednarek 1c, Michał Girulski 1 d i Bartek Banik 1d.
Kolejne mecze już w czwartek z LO I Don Bosco