Mistrzostwa Szkoły w pływaniu dziewcząt i chłopców 2020

Rekordowa Ilość zawodników pojawiła się dzisiaj na Mistrzostwach Szkoły w pływaniu. Dzięki uprzejmości Dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 50 we Wrocławiu, kolejny raz mogliśmy zorganizować zawody pływackie. Multimedalistą został Miłosz Brdys z klasy 2B, który wygrał wszystkie konkurencje indywidualne :50 metrów stylem dowolnym, klasycznym, grzbietowym, motylkowym oraz 100 metrów stylem zmiennym. Rywalizacja dziewcząt była bardziej wyrównana: Joanna Zoglowek 2C zwyciężyła na dystansie 50 metrów stylem dowolnym, 50 metrów stylem motylkowym, Justyna Borowiak została mistrzynią szkoły na dystansie 50 metrów stylem klasycznym oraz 100 metrów stylem zmiennym, Hanna Raczyk nie znalazła sobie równych na dystansie 50 metrów stylem grzbietowym. Sztafety 4×50 metrów stylem dowolnym wygrały dziewczęta z klasy 1Dp  ( Kłoś, Mazur, Charatonik, Sigurska), a wśród chłopców klasa 2C ( Herman, Urban, Siciński, Głowacz ). Serdeczne gratulacje dla zwycięzców oraz wszystkich rywalizujących na pływalni. Wielkie podziękowania dla całej obsługi sędziowskiej.

Pełne wyniki w zakładce „Dyscypliny” – „pływanie”