I LIGA SZS w p. siatkowej chł. LO III-LO I Oleśnica

Rozgrywki I Ligi SZS  w piłce siatkowej zmierzają ku końcowi. Dobrze spisujący się w Lidze zespół LO III (Wszystkie mecze wygrywane 3:0, tylko jedna przegrana 2:3), podejmował dzisiaj w rewanżu drużynę LO I z Oleśnicy. Pierwsze akcje pokazały, ze rywal nie jest w  wysokiej formie, a nasi zawodnicy ciągle są na fali. Grali na luzie, konstruując ciekawe akcje,  pokazując jak można bawić  sie  siatkówką, cieszyć z tego, co robi się dobrze i z pasją. Wszak są to w  większości siatkarze, którzy od 1. klasy doskonalą swoje umiejętności, prezentując  je później w meczach. Spotkanie łatwe, ale set 3. pokazał, że brak koncentracji może doprowadzić do utraty seta, choć  w tym przypadku mobilizacja Trójkowiczów zakończyła  sie szczęśliwie. Wygrywamy tego  seta 25:23 i cały mecz 3:0 (25:10, 25:15, 25:23).

Gratulacje!

Wyjściowa szóstka: Mateusz Chęciński 3d (kap.) – rozgrywający, Antek Pokusiński 3d – atakujący, Maciek Herman 1c – środkowy, Maciek Futyma 3d – środkowy,  Michał Lentner 3e – przyjmujący, Mikołaj Rusiecki 1c – przyjmujący i Libero: Janek Micygiewicz 3d, Janek Wilgosz 1d.

Ponadto grali : Piotrek Piesiak 3d – atakujący , Bartek Szulecki 2f – rozegranie, Marcin Badowski 3d – środkowy, Maciek Wilhelmi 3e – rozegranie