I LIGA SZS w p. siatkowej chłopców: ZS Milicz-LO III

Dwie,  niepokonane do tej pory drużyny spotkały  się  w bezpośrednim meczu I Ligi SZS na parkiecie Zespołu Szkół w Miliczu. Mecz przyniósł oczekiwane emocje, stał na bardzo wysokim poziomie i trwał… pięć  setów. Chociaż  gra naszego zespołu była zadowalająca praktycznie w każdym elemencie, musieliśmy uznać  wyższość przeciwnika, przegrywając w secie decydującym do 13 i cały mecz 2:3 (21:25, 25:23, 30:28, 20:25, 13:15). Zabrakło niewiele do zwycięstwa, chłopcy dali  z siebie wszystko, grając z pełnym zaangażowaniem „gryząc parkiet”, pokazując wszystkie swoje walory siatkarskie w najlepszym wydaniu. Niestety taki jest sport, że ktoś musi wygrać i dzisiaj tą trochę lepszą drużyną był ZS z Milicza. Rewanż  niebawem w naszej szkole na naszym parkiecie, z nadzieją na udany rewanż.

Dzięki i gratulacje za bardzo dobrą grę i postawę całego zespołu w meczu !

Wyjściowa szóstka: Mateusz 3d (kap.) – rozgrywający, Antek Pokusiński 3d – atakujący, Marcin Badowski 3d – środkowy, Maciek Futyma 3d – środkowy, Piotr Piesiak 3d – przyjmujący, Mikołaj Rusiecki 1c – przyjmujący i  Michał Lentner 3e – Libero.

Ponadto grali : Adam Korta 1c – atakujący (zmiana w 1. secie za Antka i gra do końca meczu), Michał Moryto 3d – zadaniowo na zagrywce. Dopingowali, wspierając  w grze kolegów:  Maciej Herman 1c, Bartek Szulecki 2f