I LIGA SZS w p. siatkowej chł. LO III-ZS Nr 2

W miłej, przyjaznej i radosnej atmosferze odbył  się mecz piłki siatkowej , w ramach rozgrywek I Ligi SZS chłopców. Debiutujący w Lidze zespół ZS Nr 2, nie postawił naszej drużynie wysokich wymagań. Stąd, skład naszej reprezentacji w każdym secie był inny. Mogliśmy pozwolić  sobie na eksperymentalne ustawienia i sprawdzenie wszystkich naszych zawodników na różnych pozycjach. Wygrywamy mecz pewnie, w dobrych nastrojach i z niezłym wynikiem w setach 3:0 (25:11,25:13, 25:19).

Brawo i gratulacje!

W meczu udział wzięli: Mateusz Chęciński 3d (kap.) – rozgrywający i atakujący, Antek Pokusiński 3d – atakujący, Marcin Badowski 3d –  środkowy, Maciek Futyma 3d – środkowy, Michał Lentner 3e – przyjmujący, Piotr Piesiak 3d – atakujący i przyjmujący, Mikołaj Rusiecki 1c – przyjmujący i  Janek Micygiewicz 3e – Libero, Janek Wilgosz 1d –  Libero, Bartek Szulecki 2f – rozgrywający,  Michał Moryto 3d – rozgrywający, Maciek Herman 1c – środkowy.