Mistrzostwa Szkoły w pływaniu 2019

W sobotnie popołudnie na basenie Szkoły Podstawowej Nr 50 oglądaliśmy rywalizację uczniów LO III w ramach Mistrzostw Szkoły w pływaniu. Od kilku lat mistrzostwa charakteryzowały się „dominatorami”, którzy hurtowo zdobywali tytuły mistrzowskie. Dzisiejsze zawody były bardzo wyrównane i tym razem pierwsze miejsca zostały podzielne „sprawiedliwiej”
Tytuły zdobyli: wśród chłopców Miłosz Brdys – 50 dowolnym, 50 motylkiem, Dominik Frankowski – 50 klasykiem, 50 grzbietem, 100 zmiennym. Sztafetę wygrali uczniowie klasy 3E ( Dominik Frankowski, Jan Micygiewicz, Maciej Radecki, Dawid Andrzejczak). Wyniki dziewcząt: Joanna Zoglowek – 50 dowolnym, 50 klasykiem, 50 motylkiem, Hanna Raczyk – 50 grzbietem, 100 zmiennym. Sztafeta klasa 2E ( Monika Kościelna, Alicja Makuła, Karolina Bryłka, Aleksandra Miernikiewicz)
Serdecznie gratulujemy zdobywcom tytułów mistrzowskich oraz uczestników zawodów.
Specjalne podziękowania dla ekipy pomagającej w organizacji zawodów.