Mistrzostwa strefy wschód w piłce koszykowej chłopców 2018/2019

Stało się!
Ten dzień przejdzie do historii Trójkowej męskiej koszykówki. Będą mówić o nim pokolenia absolwentów i uczniów naszej szkoły.
Już samo wspomnienie daty 5 grudnia 2018 spowoduje, że oczy trenera zaczną się „pocić ze wzruszenia” – tak to właśnie dzisiaj, jeden dzień przed „Mikołajem” nasi zawodnicy postanowili przynieść wszystkim wcześniejsze prezenty!
Po 1014 dniach oczekiwania wreszcie wygrali!!!
Trójkowicze w hali LO IX ( pamiętającej piękne i dramatyczne zwycięstwa LO III) spotkali się z koszykarzami Lotniczych Zakładów Naukowych. Nasi zwodnicy od pierwszych minut udowadniali, że bardzo im zależy na przełamaniu złej passy. Po dobrej grze i wielu skutecznych i efektowych akcjach wygrali 74:50.
Kolejnymi przeciwnikami będą bardzo silne drużyny LO II oraz LO X i być może trudno będzie o tak dobry wynik ale wierzymy, że ambicji i woli walki naszym koszykarzom nie zabraknie!
Mamy nadzieję na kolejne dobre mecze.
Serdeczne gratulacje!!!
Skład LO III: Bagiński 2 pkt, Hendrysiak 3 pkt, Kołwzan10 pkt, Chądzyński 2 pkt, Glinicki 26 pkt, Wiśniewski 22 pkt, Wiktorowski 2 pkt, Moryto 7 pkt.