Memoriał im. Janusza Kozłowskiego 2017

We wrześniu 2001 roku w „Trójce” został zorganizowany pierwszy turniej piłki ręcznej w hołdzie zmarłemu nauczycielowi LO III Januszowi Kozłowskiemu. Przez ostatnie lata na boiskach szkolnych rywalizowała ze sobą młodzież z zaprzyjaźnionych szkół średnich z Wrocławia.
Dzisiaj 29.05.2017 roku miał miejsce już XIII Memoriał Janusza Kozłowskiego.
W hali Parkowa spotkały się reprezentacje LO I, LO X oraz LO III (z przyczyn niezależnych od organizatora nie przyjechało LO XIV). Turniej, który zgromadził liczną widownię, przebiegał bardzo sprawnie, pojedynki okraszone były pięknym akcjami, a wszystkie zespoły wykazywały się ambitną grą!
LIcealne święto piłki ręcznej w kategorii dziewcząt wygrały zawodniczki LO I, które wyraźnie dominowały na boisku w swoich spotkaniach. Kolejne miejsca zajęła drużyna gospodarzy LO III oraz LO X. Wśród panów odbył się dwu mecz między LO X oraz LO III – tutaj lepsi okazali się zawodnicy „Trójki”.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich zawodników, opiekunów drużyn, obsługi sędziowskiej, a także ratowników medycznych, którzy zapewnili nam opiekę medyczną turnieju.
Szczególnie mocne podziękowania kierujemy do naszego wieloletniego partnera – Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, która wspiera nas już po raz 8 w organizacji tego projektu.
Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali Natalia Grześnik z LO I oraz Bartosz Niżnik z LO III.
Serdeczne gratulacje!

Chłopcy:
Wyniki: LO III – LO X 19:9
LO X – LO III 9:17

LO III: Herman 2 bramki, Niżnik 3 bramki, Florek 3 bramki, Mynarski 4 bramki, Jarocki 5 bramek, Dudek 1 bramka, Frankowski 2 bramki, Pers , Blicharski 2 bramki, Woźniak 3 bramki, Stopa 2 bramki, Moryto 2 bramki, Fabijan 6 bramek, Ptak.

LO X: Purzycki, Lis Szymczak, Górski, Żurkiewicz, Pyziałek, Szypa 5 bramek, Łoziński 3 bramki, Jakuła 4, Curkowicz ,
Dziewczęta:
Wyniki: LO III – LO I 5:13
LO X – LO III 9:10
LO I – LO X 16:7

LO III: Janik, Glinicka 5 bramek, Zwolińska , Kamińska 2 bramki, Chlabicz, Rybak, Gołąbek 2 bramki, Mielniczuk 1 bramka, Kropidłowska, Maziarz 4 bramki, Załupka 1 bramka, Krajewska, Mazur
LO X: Krej, Ulążka 8 bramek, Pieluch, Iwańczak 3 bramki, Baszkowska, Woźniak, Kuraszyk 4 bramki, Farmas 1 bramka, Frąckowiak, Trela, Sokołowska
LO I: Grześnik 15 bramek, Pelikan 2 bramki, Grabowska 4 bramki, Krupka 1 bramka, Gwiniewska 1 bramka, Nowak, Korzeniowska, Pawlos, Petka, Skolimowska, Gudek 6 bramek.