Wrocławska Liga Koszykówki chłopców: LO III – LO XIV

Nadrabiamy zaległości świata koszykówki .
26 października szkolna reprezentacja koszykarzy rozegrała swój pierwszy mecz w tegorocznej Wrocławskiej Lidze Koszykówki . Naszymi rywalami byli uczniowie LO XIV , którzy byli jednocześnie gospodarzami tego spotkania. Niestety po zaciętym pojedynku, którego wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie ostatecznie Trójkowicze ulegli rywalom 42:52.
Szkołę reprezentowali Mikołaj Nowowiejski, Jakub Paluszkiewicz, Adam Spexard, Mikołaj Matusiak, Piotr Cwajda, Sebastian Czerwiński, Michał Kłaczek , Michał Kozioł, Szymon Dec, Emil Bonowicz oraz Krzysztof Ciapa.
I to była ta słabsza wiadomość . Bo jest i dobra. Dzięki wszystkim tym , którzy trzymali kciuki za nasz bilans , który decydował o awansie po pierwszej rundzie Wrocławskiej Licealiady Młodzieży w koszykówce chłopców informujemy, że 24 listopada zagramy w II rundzie tych rozgrywek gdzie zmierzymy się z LO II , ZS nr 8 oraz ponownie z LO XIV. Turniej zostanie rozegrany w hali WKK przy ulicy Czajcza.