ZŁOTO I SREBRO DLA TRÓJKI W FINALE DOLNOŚLĄSKIM LICEALIADY MŁODZIEŻY W BIEGU NA ORIENTACJĘ

Idealna , słoneczna pogoda oraz profesjonalnie przygotowane trasy powitały uczestników Dolnośląskiego Finału w Biegu na orientację , który odbył się 31 maja 2023 roku we Wrocławiu na terenie Bulwaru Dunikowskiego. Wspaniale wystartowała reprezentacja naszej Szkoły! Indywidualnie rewelacyjnie zaprezentowała się Katarzyna Ciszek , która zajęła I miejsce oraz Hanna Kuciel , która uplasowała się na III podium . W ekipie chłopców Franciszek Dunajski zajął III miejsce . Drużynowo dziewczęta w składzie Katarzyna Ciszek 2 D , Hanna Kuciel 1 D oraz Agnieszka Cieślak 3 D zajęły I miejsce a chłopcy w składzie Franciszek Dunajski 4 A, Michał Machlański 2 C oraz Michał Kozioł 1 B zajęli II miejsce w tych zawodach.
Wielkie brawa dla wszystkich zawodniczek i zawodników 👏👏👏. Słowa uznania i podziękowania należą się Katarzynie , która w profesjonalny sposób zorganizowała drużynę Trójki i przygotowała ją do startu💪a także Natalii Dańkowskiej , która wspierała cały zespół na trasie oraz poza nią a także reprezentowała Kasię przy odbiorze nagród 👏