Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych

Ruszyły pierwsze sportowe zawody Trójkowe w nowym roku szkolnym. Na wałach nadodrzańskich , przy pięknej pogodzie, odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych. Cieszyły się one ogromnym powodzeniem, wystartowały 42 dziewczyny i 27 chłopców. Wszystkim należy się uznanie i gratulacje za pokonanie trasy, natomiast zwycięzcom szczególne wyróżnienie. Najlepszymi zawodniczkami dzisiejszych biegów okazały się: zdobywczynie ex aequo pierwszego miejsca Katarzyna Ciszek kl. 2d i Kinga Borowska 2e, drugie miejsce przypadło Olimpii Szymańskiej 2e, a trzecie Kamili Jędraszek 1d. Wśród chłopców zwycięstwo odniósł Szymon Pyzik z kl. 2e, pokonując dwóch zawodników zajmujących ex aequo drugie miejsce: Franka Dunajskiego kl. 4a i Tomasza Woźniaka z 3d. Na trzeciej pozycji uplasował się Jędrzej Dobrowolski z kl. 1d.

Klasyfikacja końcowa zostanie niebawem umieszczona na stronie sportowej LO III w zakładce Biegi przełajowe oraz na tablicy w holu szkoły przy sali sportowej.