ZŁOTE MEDALE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH.

W dzisiejszych Mistrzostwach Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych duży sukces odniosły obie nasze reprezentacje. Zarówno dziewczęta, rywalizujące na 1200m drużynowo, które zajęły
I miejsce pokonując ponad 20 kilka reprezentacji liceów wrocławskich, jak i chłopcy biegający aż 2400m, którzy wygrali drużynowo w również bardzo licznie obsadzonym biegu – ponad 100 zawodników. Indywidualnie wśród dziewcząt najwyżej uplasowała się Natalia Dańkowska 1D, zajmując 4 miejsce. Wśród chłopców aż 4 naszych uczniów było w pierwszej dziesiątce : Filip Janas 2Dp- 3 miejsce
( brązowy medal), 5 m. Stanisław Kurzyp 3C, 9 i 10 m. Adam Wąsowicz 3E i Franek Dunajski 2Ap.