ZŁOTE I BRĄZOWE MEDALE REPREZENTANTÓW TRÓJKI

W dzisiejszych Mistrzostwach Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych pomimo pandemii padł rekord frekwencji reprezentacji liceów biorących udział w zawodach. Wśród chłopców w Licealiadzie wzięli udział uczniowie z 21 szkół. I w tej rywalizacji nasi uczniowie po bardzo zaciętej walce wygrali – zdobywając złote medale.
Skład reprezentacji chłopców: Adam Wąsowicz 3E, Franciszek Dunajski 2Ap, Wojciech Sobiński 2Ap, Filip Janas 2Dp, Oskar Wołodko 1B, Mikołaj Kołodziej 1C, oraz rezerwowi: Marcin Mleczak 2Bp i Hugo Sadłowski 2Dp.
Wśród dziewcząt wystartowało 19 reprezentacji szkół, a nasze dziewczęta wywalczyły brązowe medale.
Skład reprezentacji dziewcząt: Emilia Kucharczyk 3E, Maja Frankowska 2Ap, Maja Dotkuś 2Bg, Alicja Pytel 2Dp, Anna Grynkiewicz 1C, Natalia Dańkowska 1D, oraz rezerwowe: Karolina Jędraszek 2Ag i Zofia Wojciechowska 3E.
Wielkie Gratulacje dla wszystkich uczestników zawodów nasze szkoły za ogromną wolę walki do ostatnich metrów ( chłopcy wygrali z reprezentacją EZN zaledwie 0,01sekundy!!!).