MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W finale dolnośląskim w sztafetowych biegach przełajowych w Olszynie świetnie pobiegły dziewczęta zdobywając srebrne medale za Szklarską Porębą. Skład zespołu :
Weronika Tarnawska 1a, Joanna Zoglowek 1c, Zofia Wojciechowska 1e, Maja Geroska 1e, Aleksandra Ciura 2a, Julia Kuras 2c, Julia Pietraszko 2d, Aleksandra Piskorek 2d, Monika Kościelna 2e, Michalina Janik 3d, Julia Pawluk 3d.
Bardzo dobrze zaprezentowali się również chłopcy zajmując V miejsce w województwie. Skład zespołu:
Paweł Tkocz 1a, Maciej Bichajło 1a, Miłosz Brdys 1b, Maciej Herman 1c, Adam Wąsowicz 1e, Bartosz Miszkieło 2a, Patryk Kubis 2e, Michał Krosny 3c, Marcin Badowski 3d, Michał Grzybowski 3d, Jan Micygiewicz 3e, Wojciech Stach 3f. Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczniów LO III startujących w Oszynie!