Mistrzostwa strefy wschód w koszykówce chłopców

Po bardzo długiej przerwie na wrocławskie parkiety powrócili koszykarze. Nasi zawodnicy spotkali na swojej drodze bardzo mocne drużyny LO XIV oraz LO IX. Oba zespoły występują stale w szkolnych rozgrywkach Basketmanii.
Doświadczenie zdobyte w tych rozgrywkach można było dostrzec w meczach przeciwko LO III. Trójkowicze, w których składzie była duża grupa uczniów klas młodszych zaprezentowali się bardzo dobrze mimo to ulegli w obu spotkaniach. Pokazali, że w przyszłym sezonie będą mocnym rywalem zarówno w Basketmanii jak i mistrzostwach Wrocławia.
Tegoroczny system rozgrywek niestety eliminuje nas z dalszej gry.
Gratulujemy walecznej postawy.
Dzisiejsze zawody to także okazja do pożegnania tegorocznych maturzystów. Ostatnie mecze zagrali Maciej Pers, Bartosz Korta,
Jan Cetnarski i Dawid Wałczyk.
Panowie bardzo dziękujemy za godne reprezentowanie Trójki na wrocławskich arenach. Życzymy powodzenia na dalszej sportowej drodze w pozalicealnym życiu 
LO III – LO XIV 25:48
LO III – LO IX 42:57

Skład LO III