O nas

Uczniowski Klub Sportowy „Znicz” w Liceum Ogólnokształcącym powstał z inicjatywy młodzieży i nauczycieli wychowania fizycznego szkoły i działa od kwietnia 2002 roku. Klub powstał w miejsce Szkolnego Klubu Sportowego „Znicz” (istniejącego od 1975 r.). Członkami Klubu są: Dyrektor, nauczyciele, reprezentanci LO NR 3 w wielu dyscyplinach sportu, a także: osoby, które biorą udział w rozgrywkach i zawodach prowadzonych w ramach Szkolnych Igrzysk Sportowych oraz absolwenci szkoły.

Członkiem Klubu może zostać każdy, kto wypełni deklarację członkowską i opłaci składkę w wysokości 12 zł na rok (1 zł miesięcznie). Członkostwo i składka roczna są odnawialne oraz deklarowane i uiszczane z początkiem każdego roku szkolnego.

Cele i zadania UKS zawarte są w statucie Klubu.

Członkowie UKS mają wiele przywilejów i korzyści wynikających z przynależności do klubu, m.in.:

• Bezpłatne lub częściowo płatne wyjścia na zawody sportowe w ramach Mistrzostw Polski i Pucharów Europejskich oraz na mecze międzynarodowe.
  • Uczestnictwo w obozach sportowych i szkoleniowych (obóz wakacyjny w Rewalu, obóz narciarski, obóz animatorów sportu w Srebrnej Górze, wyjazdy sportowo-rekreacyjne zagraniczne)
  • Korzystanie z obiektów, urządzeń sportowych, sprzętu sportowego itp.

Zapraszamy do wstępowania do UKS „Znicz”.

Pobierz deklarację członkowską.